Ar Jums padėti nuotoliniu būdu?

Nuotoliniam palaikymui atsisiųskite programėlę AnyDesk.

Atsisiųsti programėlę

Pirkti spausdintuvą ar daugiafunkcinį įrenginį?

Daugiafunkcinis įrenginys – tai keli įrenginiai, skirti biurui ir ne tik: spausdintuvas, skaitytuvas, faksas ir kiti. Į tokius įrenginius skeptiškai žiūrintieji sako, kad norint nupirkti tikrai geros kokybės daiktą reikia išleisti daug pinigų. Privalote atsakyti sau į klausimą ar man reikia tiek atskirų įrenginių, tiek vietos jie užims, ar galėsiu skirti tiek lėšų jiems įsigyti ir palaikyti, visus kuriuos gali pakeisti vienintelis daugiafunkcinis įrenginys?

Lazerinių spausdintuvų turėtojams:

  • Pasibaigus lazerinei kasetei jos smarkiai nekratykite, nes galite pažeisti pačią kasetę bei iškratyti jos šiukšliadėžėje esančius dažomųjų miltelių likučius. Jei būtinai norite atspausdinti keletą lapų, švelniai pavartykite kasetę.
  • Nelaikykite lazerinių kasečių šviesoje. Nestatykite spausdintuvų saulės apšviestoje vietoje.
  • Užstrigus popieriui lazeriniame spausdintuve, prieš bandant jį ištraukti būtina išimti spausdintuvo kasetę!

Rašalinių spausdintuvų turėtojams:

  • Nedėkite spalvinių rašalinių kasečių į vieną plastikinį maišelį, tuomet gali išsilieti rašalas ir kasetės bus nepataisomai sugadintos.
  • Uždžiūvusių rašalinių kasečių nevalykite spiritu ar spiritiniais valikliais, tai gali sugadinti kasetę. Norėdami kasetę pavalyti, naudokite švarų šiltą ar drungną vandenį.
  • Kad neuždžiūtų rašalinės kasetės galvutė (matrica), rekomenduojama atspausdinti bent kelis lapus, kartą per mėnesį.

Kokias kasetes naudoja Jūsų įrenginys?

Kasetės (lazerinės / rašalinės), kurios tinka Jūsų įrenginiui

Įrangos konfiguratorius

Čia Jūs galėsite sukomplektuoti pasirinktą įrenginį su priedais

Pamatyti sukomplektuotos įrangos matmenis ir suplanuoti įrengimo

vietą Jūsų biure ar darbo vietoje

Kur rasti CANON tvarkykles ir kitą programinę įrangą?

Kur rasti naujausias tvarkykles bei kitą programinę įrangą Jūsų įrenginiui:

Canon Europe - Software Downloads

Canon Germany - Software Downloads

Canon USA - Support & Drivers

Digital Compact Camera - Firmware Update

Kur rasti naujausias tvarkykles bei kitą programinę įrangą Jūsų įrenginiui:

Sužinokite, kokioms Operacinėms sistemoms ar jų versijoms pritaikytas (palaikomas) Jūsų rašalinis spausdintuvas

Sužinokite, kurie įrenginiai iš dalies arba visiškai nesuderinami (nepalaikomi) naujesnių Operacinių sistemų ar jų versijų

Daugiafunkciniai įrenginiai būna tiek rašaliniai, tiek lazeriniai. Jie gali atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, spausdinti, skenuoti, kopijuoti ir siųsti ar gauti faksogramas. Kai kurie įrenginiai turi atminties kortelių skaitytuvus, o tai reiškia, kad galite atspausdinti nuotraukas tiesiai įdėję atmintines į įrenginį. Gaila, tačiau visų šių funkcijų jie negali atlikti vienu metu. Jeigu turite nedidelį verslą, tuomet tai gali būti pats tikriausias jūsų gelbėtojas. Jums nereikės atskirai pirkti fakso, skenavimo, kopijavimo aparatų – viskas viename nedideliame įrenginyje. Rašaliniai įrenginiai gali ne tik spalvotai spausdinti, bet ir spalvotai faksuoti dokumentus ar nuotraukas. Natūralu, kad gavėjas taip pat turi turėti fakso aparatą, priimantį spalvotines faksogramas. Didžiausias šių įrenginių trūkumas pastebimas tuomet, kai jie sugenda. Tai reiškia, kad jūs prarandate viską: spausdintuvą, fakso, kopijavimo ir skenavimo aparatą. O šiais laikais be spausdintuvo ir be skenerio - išties nelengva. Vienintelė paguoda yra tai, kad tokių gedimų pasitaiko vis rečiau. O jeigu turite garantinį aptarnavimą, šios problemos išsprendžiamos pakankamai greitai.

Produktai bet kokiam tikslui

Mūsų įmonė siūlo jums platų produktų asortimentą bet kokiam tikslui.

Kodėl mes

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – prekyba CANON biuro įranga, t.y. dauginimo bei spaudos sistemomis, didelio formato įranga, daugiafunkciniais skaitmeniniais įrenginiais.

Daugiau apie mus
30 metų patirtis

Mes esame rinkoje nuo 1994 m. Ir turime didelę patirtį biuro įrangos aptarnavimo ir pardavimo srityje.

Didelė priežiūros patirtis

Mūsų įmonė prižiūri „Canon“ įrangą daugiau nei 30 metus. Turime didelę patirtį šioje srityje.

„Canon“ internetinė parduotuvė Vilniuje

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - prekyba CANON biuro įranga, t.y. dauginimo bei spaudos sistemomis, didelio formato įranga, daugiafunkciniais skaitmeniniais įrenginiais, spalviniais bei nespalviniais daugiafunkciniais A3/A4 formato spausdintuvais, daugiafunkciniais spausdinimo - skenavimo - siuntimo - perdavimo įrenginiais, lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais. Teikiame kvalifikuotą bei sertifikuotą biuro technikos aptarnavimo, remonto ir priežiūros paslaugą.

Šioje srityje dirbame nuo 1994 metų.