Prekių pristatymas Pirkėjui:

1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo ir perdavimo netinkamam subjektui.

3. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas - Kurjeris.

4. Prekių pristatymo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į siuntos svorį, tūrį ir vietą:

Mokestis bus automatiškai įskaičiuotas atliekant užsakymą jeigu:
Pristatymo kainos
Pristatymo kaina, kai siuntos svoris iki 10 kg. Standartinė (pasirenkama atliekant užsakymą)
Pristatymo kaina, kai siuntos svoris nuo 10 kg. iki 15 kg. € 6.50
Pristatymo kaina, kai siuntos svoris nuo 15 kg. iki 31,5 kg. € 9.50
Pristatymo kaina, kai siuntos svoris nuo 31,5 kg. iki 75 kg. € 15.50
Pristatymo kaina, kai siuntos svoris virš 75 kg. € 22.50
Pristatymo kaina, kai prekių suma didesnė nei € 100.00 Nemokamai *

* Nemokamas pristatymas netaikomas stambesnei el. įrangai, technikai ir baldams.

** Stambesnė el. įranga, technika ir baldai per paštomatus nepristatomi.

*** Siuntos virš 30 kg. ir didesnės nei 60x35x40 cm. per paštomatus nepristatomos.

4.1. Pristatymas į Kuršių Neriją yra papildomų sąlygų.


4.2. Prekių pristatymas už Lietuvos Respublikos teritorijos vykdomas atskiru susitarimu.


5. Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių pirkimo metu nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.


6. Kiekvienas užsakymas vykdomas kuo greičiau. Kiekvienu atveju dėl pristatymo Pirkėjas bus informuojamas telefonu arba elektroniniu paštu. Patogų prekių pristatymo laiką su Pirkėju suderins užsakymų administratorius.

7. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.


8. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu – Kurjeriu patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti kurjeriui terminale ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui pasirašius Kurjeriui terminale ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota ir tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta ar kitaip išoriškai pažeista dėl oro sąlygų ir pan.), Pirkėjas privalo tai pažymėti kurjeriui terminale ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą, naudojantis siuntų pristatymu per paštomatą paslauga – Pirkėjas apie pažeistą siuntą privalo nedelsiant pranešti paštomatą administruojančiai bendrovei. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl siuntos pristatymo ar prekių pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

„Canon“ internetinė parduotuvė Vilniuje

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - prekyba CANON biuro įranga, t.y. dauginimo bei spaudos sistemomis, didelio formato įranga, daugiafunkciniais skaitmeniniais įrenginiais, spalviniais bei nespalviniais daugiafunkciniais A3/A4 formato spausdintuvais, daugiafunkciniais spausdinimo - skenavimo - siuntimo - perdavimo įrenginiais, lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais. Teikiame kvalifikuotą bei sertifikuotą biuro technikos aptarnavimo, remonto ir priežiūros paslaugą.

Šioje srityje dirbame nuo 1994 metų.